Vana Tallinn Elégance

Vana Tallinn Elégance

Teie ees on enam kui 100 aastat kestnud traditsioonide ja Liviko meistrite kätetöö.  Eksklusiivne Martinique’i saarelt pärit laagerdatud rumm on ühte seotud legendaarse Vana Tallinna ning maailma parimate vürtsidega. Suurejooneline veidi suitsune aroom harmoneerub Vana Tallinna sametise tekstuuriga. Siin kohtuvad viimseni lihvitud oskused ja erakordne tähelepanu detailidele – Vana Tallinn Elégance on mõeldud tõelisele nautlejale.

Aroomide bukett on sama puhas ja selge nagu Põhjamaa taevas ning parimad vürtsid sama kuumad nagu Kariibi päike. Esimene noot avab end läbi kõrvetatud karamelli, pruunistatud pähklite ja tumeda šokolaadi delikaatse koosluse. Maitseelamus jätkub rosinate, tsukaatide ja magusate vürtsidega ning päädib enesekindla tsitruse ja hiiliva kohviröstiga. Väärika Kariibi rummi, likööri ning parimate vürtside tasakaalukas segu on erakordne kogemus.

Vaata lisaks

Facebook 

Instagram

Serveerimine

Vana Tallinn Elégance sobib serveerimiseks madalast tumbler-tüüpi klaasist, ühe suure jääkuubikuga. Samuti sobib pakkuda iseseisvalt likööriklaasist.Hea kaaslane jõulise iseloomuga Nicaragua ja Dominkaani päritolu sigaritele. Magusaarmastajatele soovitame seda proovida koos kohvil, šokolaadil või pähklitel põhineva desserdiga.

IkoonAuhinnad ja tunnustus

  • IWSC (International Wine & Spirit Competition) 2017- kuldmedal
  • The Spirits Business konkurss „The Luxury Spirits Masters 2016“ -kuldmedal
TootjaLiviko
PäritoluEesti
Alkoholisisaldus40% vol
Maht500 ml
EAN kood4740050004868
Pakendatudpakendatud 6 kaupa
Vaata lisaksvanatallinn.eu
Kalorsus, 100 ml/ kcal281kcal
Allergeenide sisaldusEi
Gluteeni sisaldusEi
Laktoosi sisaldusEi
Vegan sobilikJah
GMOEi

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.