Vana Tallinn Signature

Vana Tallinn Signature

Käsitsi villitud Vana Tallinn Signature tähistab Eesti tuntuima likööri 2013. aasta sügisel 100 miljoni pudeli täitumise juubelit. Kordumatu maitserikkus ning aastakümnete pikkune meistrite pühendumine. See on Prantsuse konjaki ja Vana Tallinna sametine võlu – liköörikunst tõeliselt erakordseteks hetkedeks.

Liköör on tumepruun, pehme punase varjundiga. Maitses ja aroomis on tunda karamellist buketti tsitrustest, vürtsidest ja konjakist. Kõik kokku – käsitsi loodud harmoonia.

Väärikas klaaspudelis Vana Tallinn Signature täiendab Vana Tallinna tootesarja stiili. Kandiline pudeli kuju on inspireeritud Tallinna vanalinna müüridest ja munakivi sillutisest, läbipaistev esietikett paljastab legendaarse linnasilueti pudeli tagaküljel. Vana Tallinn Signature on saadaval ka pildiraami meenutavas avatud kinkekarbis. Tulemuseks hingestatud tervik – tõeline liköörikunst!

Vaata lisaks

Facebook 

Instagram

Serveerimine

Vana Tallinn Signature on ideaalne serveerimiseks nii puhtalt kui ka jahutatult likööri- või konjakiklaasist.

TootjaLiviko
PäritoluEesti
Alkoholisisaldus40% vol
Maht500 ml
EAN kood4740050004646
Pakendatudpakendatud 4 kaupa
Vaata lisaksvanatallinn.eu
Kalorsus, 100 ml/ kcal349kcal
Allergeenide sisaldusEi
Gluteeni sisaldusEi
Laktoosi sisaldusEi
Vegan sobilikJah
GMOEi

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.