Benriach The Twelve

Benriach The Twelve

Nii huvitavat ja erakordset Speyside‘i Šoti ühelinnaseviskit kui Benriach poleks olemas ilma ainulaadsete viskivalmistustraditsioonideta, mis ulatuvad aastasse 1898, mil John Duff asutas oma destilleerimiskoja. Maalähedaselt kaunis Benriach asub Põhja-Speyside‘is paikneva endise Riachi talu alal ja ammutab oma vee sügaval destilleerimiskoja all peituvast mineraalidega rikastatud põhjaveest.

Tänu kolme tüüpi viski – klassikalise turbaga suitsutamata, Šoti mägismaa turbaga suitsutatud ja kolmekordselt destilleeritud – pikaajalisele destilleerimistraditsioonile ning mitmesugustele maailma eri paigust pärit vaatidele saavad meie viskimeistrid avastada täiel määral ühelinnaseviski maitsevõimalusi ning luua Speyside‘i rikkalikumaid ja mitmekihilisemaid viskisid.

Seda traditsiooni järgitakse ka tänapäeval meie segamismeistri Rachel Barrie käe all. Benriach on vaikse Speyside‘i peidetud pärl, mis pakub avastamiseks nauditavaid ja maitseküllaseid aardeid.

Benriach The Twelve

The Twelve on rikkaliku šerrinoodiga traditsiooniline ühelinnaseviski, mis jätkab Benriachi 12-aastaste viskide traditsiooni, mille puhul kasutatakse laagerdamiseks peamiselt šerrivaate. Lisaks portveini vaatides laagerdumisele on uue retsepti abil tugevdatud küpsetatud puuvilja noote.

Benriach Twelve‘i valmistamiseks laagerdatakse Benriachi turbaga suitsutamata viskit vähemalt 12 aastat kolme tüüpi vaatides: šerri-, burbooni- ja portveinivaatides. Iga vaadi viski segatakse seejärel oskuslikult kokku, et luua pehme, rikkaliku šerrimaitsega ühelinnaseviski, mis sisaldab küpsetatud puuviljade, vahtramee ja kakaokihte, mida tasakaalustab täiuslikult kauakestev rosina ja vürtsise kohvi lõppnoot.

TootjaThe Benriach Distillery CO LTD
PäritoluŠotimaa, Speyside
Alkoholisisaldus46%
Maht700 ml
EAN kood5060399687188

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.