Glenglassaugh Revival

Glenglassaugh Revival

Glenglassaugh Viskivabrik, mis asub kuulsast Šotimaa rannast –  Sandend Bay’st idas, asutati 1875 aastal kolonel James Moir poolt. Viskivabrik sai kiiresti kuulsaks kui hea ja kvaliteetse viski tootja ja tootmismahud kasvasid kiiresti. James Moir ajas viskiäri koos kahe vennapojaga aastani 1892, mil Glenglassaugh müüdi Highland Distillersile. 1960 aastal viidi Glenglassaugh viskitehases läbi moderniseerimine ja tootmine jätkus aastani 1986, kui töö peatus ja tehas konserveeriti. Glenglassaugh viskivabrik elas vaikelu üle 20 aasta, kuni rühm investoreid selle detsembris 2008 uuesti käivitas. 2013 aastal liikus Glenglassaugh viskivabrik Benriach Distillery Company omandisse, eesmärgiga tuua see eriline viskivabrik täielikult elule tagasi, tagades selleks vajalikud investeeringud, tähelepanu ja hoole.

Glenglassaugh viski valmistatakse kõrgema sordi Šoti linnastest, traditsioonilisel destilleerimismeetodil, põhitähelepanuga kvaliteedil. Ajal mil paljud viskivabrikud on suuremas osas oma töö automatiseerinud, valmib Glenglassaugh viski siiamaani väikese pühendunud meeskonna käsitööna. Glenglassaugh viski küpseb aeglaselt hoolikalt valitud vaatides Glenglassaugh rannikuäärsetes ladudes.

Glenglassaugh Revival

Glenglassaugh Revival linnaseviski on küpsenud Euroopa punase veini – ja burboonivaatides ja läbinud lõppviimistluse lopsakates šerrivaatides. Gllenglassaugh Revival viskit ei ole külmfiltreeritud ega lisatud värvainet, toode on villitud 46% kangusega.  Stiililt robustne, magus ja puuviljane, samas kreemjas ja ümar, ideaalses tasakaalus šerri nootide ja kerge mereõhu varjundiga.

TootjaGlenglassaugh Distillery
PäritoluŠotimaa, Speyside
Alkoholisisaldus46%
Maht700 ml
EAN kood5060193840970

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.