Jack Daniel’s Gentleman Jack

Jack Daniel’s Gentleman Jack

Maailmas enim müüdud viski Jack Daniel’s® pärineb Põhja-Ameerika vanimast registreeritud destilleerimisvabrikust, mis kannab nime Jack Daniel’s Distillery. Maailmas enim müüdud äratuntav viskimark sündis USA vanimas registreeritud viskivabrikus 1866.aastal. Selle üleilmse müügihiti valmistajaks oli Jack Daniel isiklikult. Iga viimane kui pudel seda mahedat Tennessee Whiskeyt destilleeritakse ja villitakse Jack Daniel’s viskivabrikus Lynchburgis Tennessee’s.  Jack Daniel’s Tennessee Whiskey valmistamiseks kasutatakse vaid parimat maisi, rukkist ja odralinnaseid. Hoolikalt valitud teraviljad segatakse viskivabriku territooriumil voolavast Cave Springi allikast ammutatud rauavaba veega. Seejärel filtreeritakse Jack Daniel’s Tennessee Whiskey tilgahaaval läbi kolme meetri paksuse suhkruvahtra söe kihi, mille käigus maitse maheneb ja see omandab kvaliteetsele Jack Daniel’si viskile omase sametmagusa meki. Lõpetuseks pannakse viski laagerduma valgest tammest vaatidesse, mis käsitööna koahpeal valmistatakse.

Jack Daniel’s Gentleman Jack on erakordselt sametine Tennessee’i viski, millele omast rikkalikku ja rahuldust pakkuvat maitset saadavad omakorda mahedad lõpunoodid. Gentleman Jacki valmistamisel on kasutatud traditsioonilisi meetodeid ja üksnes Gentleman Jackile omast kahekordse söefiltreerimise protsessi, et saavutada haruldaselt sametine maitse.

 

TootjaJack Daniels Distillery
PäritoluAmeerika Ühendriigid
Alkoholisisaldus40%
Maht700 ml
EAN kood5099873038758

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.