Jack Daniel’s Tennessee Honey

Jack Daniel’s Tennessee Honey

Maailmas enim müüdud viski Jack Daniel’s® pärineb Põhja-Ameerika vanimast registreeritud destilleerimisvabrikust, mis kannab nime Jack Daniel’s Distillery. Maailmas enim müüdud äratuntav viskimark sündis USA vanimas registreeritud viskivabrikus 1866.aastal. Selle üleilmse müügihiti valmistajaks oli Jack Daniel isiklikult. Iga viimane kui pudel seda mahedat Tennessee Whiskeyt destilleeritakse ja villitakse Jack Daniel’s viskivabrikus Lynchburgis Tennessee’s.  Jack Daniel’s Tennessee Whiskey valmistamiseks kasutatakse vaid parimat maisi, rukkist ja odralinnaseid. Hoolikalt valitud teraviljad segatakse viskivabriku territooriumil voolavast Cave Springi allikast ammutatud rauavaba veega. Seejärel filtreeritakse Jack Daniel’s Tennessee Whiskey tilgahaaval läbi kolme meetri paksuse suhkruvahtra söe kihi, mille käigus maitse maheneb ja see omandab kvaliteetsele Jack Daniel’si viskile omase sametmagusa meki. Lõpetuseks pannakse viski laagerduma valgest tammest vaatidesse, mis käsitööna koahpeal valmistatakse.

Jack Daniel’s Tennessee Honey on hõrk ja nüansirikas maitsestatud viski. Selles on esindatud nii Jack Daniel’s Tennessee Whiskey julge maitseprofiil, rikkalik mesisus kui ka pähkline järelmekk. Antud viski on kõige parem koos jääga või kokteilide sees.

TootjaJack Daniels Distillery
PäritoluAmeerika Ühendriigid
Alkoholisisaldus35%
Maht500 ml
1 L
EAN kood500 ml 5099873005101
1 L 5099873046968

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.