Bombay Sapphire Sunset

Bombay Sapphire Sunset

Uus aromaatne Bombay Sapphire Sunset džinn on inspireeritud loojuva päikese särast, mis on kogu maailmas universaalne. Soojendavate vürtside ja mõrkjasmagusa Hispaania mandariiniga rikastatud džinn on ideaalne jook sõpradega lõõgastumiseks hetkel, kui päike loojub ja päevast saab öö.

Bombay Sapphire valmistamisel kasutatakse vähemalt 10 erinevat taime, mis annavad meeldiva rafineeritud ja tasakaaluka maitse. Bombay Sapphire Sunset džinni on täiendatud veel lisaks kolme aromaatse komponendiga- kuldse kurkumi, India valge kardemoni ja Hispaania mandariiniga.

Taimed, mida kasutatakse džinni valmistamisel on kasvatatud jätkusuutlikke põhimõtteid silmas pidades. Käsitsi valitud taimed riputatakse destilleerimise ajal delikaatselt piirituse kohale vaskkorvidesse, mis võimaldab piirituseaurudel nende vabanemisel õrnalt aromaatseid maitseid infundeerida. See protsess, mida nimetatakse aurdestilleerimiseks, avab nende tõelised maitsed, et luua kompleksne, kuid kaunilt tasakaalustatud ja särtsakas džinn.

Serveerimine

Serveerida koos kvaliteetse tooniku, apelsiniviilu ja tähtaniisiga.

TootjaThe Bombay Spirits
PäritoluSuurbritannia
Alkoholisisaldus43%
Maht700 ml
EAN kood7640175743284

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.