The Botanist Islay Dry Gin

The Botanist Islay Dry Gin

Unikaalsel Islay saarel väikeste partiide kaupa toodetud Botanist Gini valmistamiseks kasutatakse 31 maitsetaime: üheksat klassikalist džinni koostisosa (kadakamarjad, koriander, jne) ja 22 kohalikku Islay saarelt käsitsi korjatud taime (piparmünt, leedripuu õied, kanarbiku õied, viirpuu õied, tüümian jne). Need kõik on korjatud tuulistelt mäenõlvadelt, rabadest, turbaväljadelt ja Atlandi ookeani kaldalt. See eksootiline taimede kokteil destilleeritakse väga aeglaselt (17 tundi) padadestillaatoris, mida meister kutsub hellitavalt Inetuks Bettyks. Meistril läks kaua aega, et temaga aeglane tants selgeks õppida, kuid see tasus ära, sest saadud džinn on silmapaistvalt eriline, lilleline ning võimsa järelmaitsega – Islay saare hingetõmme igas klaasis.

Aroomis on tunda mahe ja deilkaatne mentool, kadakamarjad, koriander, sidruni- ja apelsinikoored. Maitse on rikkalik ja mahe.

Serveerimine

Klassikalise džinn-tooniku serveerimise puhul on Botanist Gin’i heaks kaaslaseks Light Tonic ja laimilõik. Kui serveerida botaaniku moodi džinn-toonik, siis laimilõigu asemel kasutada astelherne kollaseid õisi.

TootjaBruichladdich Distillery Co Ltd.
PäritoluSuurbritannia
Alkoholisisaldus46% vol
Maht700 ml karbis
EAN kood5055807400596
Pakendatudpakendatud 6 kaupa
Vaata lisakswww.thebotanist.com

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.