Dalmore 18Y Old single malt

Dalmore 18Y Old single malt

Dalmore Distillery sai alguse aastal 1839 ning oli pea sajandi Mackenzie klanni omanduses. Tõestust klanni mõjule omavad tooted tänaseni, kandes kuninglikku hirvesarvede embleemi. Perfektne destilleerimisvabriku asukoht sügaval Šoti mägismaal, Cromarty väina põhjakaldal, annab võimaluse kasutada naturaalseid loodusvarasid alates Morie järve veest, mis on vabrikut silmavatest mägedest, kuni kuldse odrani, mida on rikastanud Black Isle pinnas. Merepinnal asumine on vabriku jaoks kriitilise tähtsusega, sest ümbritsetuna soolasest õhust on merele suunatud laohoone asukoht ideaalne tingimus parimate viskide küpsemiseks.

Dalmore 18YO on küpsenud Viskimeistri valvsa silma all ameerika valgest tammest, endistes burboonivaatides, mis annab maitses esmatasandile pehme vanilje ja mesised noodid. Lõplik küpsemine on toimunud 30 aastastes Matusalem oloroso sherry vaatides, pärit kuulsast Gonzalez Byass veinimajast. Need käsitööna valminud sherryvaadid annavad viskile rikkaliku ja sügavalt šokolaadise iseloomu.
Aroom: Vanilje, tume šokolaad, apelsin ja kaneelikoor.
Maitse: Tume šokolaad, karamelliseeritud tsitrused, rikkalik kohvi, muskaatpähkel ja pehme lagrits.

“Areng The Dalmore viskimaja stiilis, selles 18 aastases viskis on tunda julgeid noote. Tugev ja võimukas viski ” – R. Pattesson, The Dalmore viskimaja viskimeister

TootjaDALMORE DISTILLERY
PäritoluŠotimaa, Highland
Alkoholisisaldus43%
Maht700 ml
EAN kood5013967019324

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.