Dalmore 12Y Old

Dalmore 12Y Old

Dalmore´i erakordsetest Šoti ühelinnaseviskidest on viimastel aastatel saanud üks väärtuslikumaid ja kiiremini kasvavaid viskimarke maailmas*. Dalmore Distillery sai alguse aastal 1839 ning oli pea sajandi Mackenzie klanni omanduses. Tõestust klanni mõjule omavad tooted tänaseni, kandes kuninglikku hirvesarvede embleemi. Perfektne destilleerimisvabriku asukoht sügaval Šoti mägismaal, Cromarty väina põhjakaldal, annab võimaluse kasutada naturaalseid loodusvarasid alates Morie järve veest, mida leidub vabrikut silmavatest mägedest, kuni kuldse odrani, mida on rikastanud Black Isle pinnas. Merepinnal asumine on vabriku jaoks kriitilise tähtsusega, sest ümbritsetuna soolase õhu poolt on merele suunatud laohoone asukoht ideaalne tingimus parimate viskide küpsemiseks

Dalmore 12Y Old on kuninglik ühelinnaseviski, mille erilisuse tagab unikaalne destilleerimisprotsess. Esmalt laagerdatakse viskit vanades Ameerika valgest tammest burbooni vaatides 9 aastat. Seejärel villitakse pool kogusest ümber 30 aastat vanadesse Matusalem oloroso šerri vaatidesse. Tulemuseks on Dalmore 12-aastane peen ja tasakaalustatud ühelinnase viski.

Aroomis ja maitses on tunda suitsusust, mõrušokolaadi, aromaatseid vürtse, kuivatatud apelsinikoort ja röstitud kohviube. Vürtsikat järelmaitset täiendab mõrkjas mokakohvi noot.

 

Serveerimine

Puhtalt.

IkoonAuhinnad ja tunnustus

  • San Francisco World Spirits Competition 2009- kuldmedal
  • Beverage Testing Institute 2009, rReiting 90/100
TootjaDalmore Distillery
PäritoluŠotimaa
Alkoholisisaldus40% vol
Maht700 ml
EAN kood5013967004924
Pakendatudpakendatud 12 kaupa
Vaata lisaks www.thedalmore.com

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.