Glenglassaugh 12YO

Glenglassaugh 12YO

On koht, kus maa kohtub merega. Koht, kus meeli äratatakse ja magus õhk seguneb mere soolasusega. Koht, kus ookeani tuuled kannavad troopiliste puuviljade lopsakad laineid. Koht, kuhu see kõik jõuab ideaalses harmoonias puhkama. Glenglassaugh’s toome kokku ja kasutame meid ümbritsevat, et luua erakordse ranniku iseloomuga ühelinnase viskisid. Meie viskides tunned maitsete lainetust, mida on kujundanud maa ja meri.

Glenglassaugh 12-aastases linnaseviskis on rikkalisus, troopilisus ja merelisus suurpärases harmoonilises tasakaalus. Küpsenud bourboni-, šerri- ja punase veini vaatides, on tulemuseks ookeanituulte kantud küpsed puuviljalained.

Värv: helendav kuld.

Aroom: Sooja ookeanituule kantud magusad rannikulained küpsest aprikoosist ja viigimarjast, sulanduvad röstitud vanilli ja troopilise magususega.

Maitse: Karamelliseeritud pistaatsia, datli ja magusa viigimarja noodid segunevad lainetena musta kirsi ja vahukoorega, segatud värske rannikuõhuga.

Serveerimine

Serveerida puhtalt, jääga või kokteilides.

TootjaGlenglassaugh Distillery
PäritoluŠotimaa, Highland
Alkoholisisaldus45%
Maht700 ml
EAN kood5060716144202

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.