Glenglassaugh Portsoy

Glenglassaugh Portsoy

On koht, kus maa kohtub merega. Koht, kus meeli äratatakse ja magus õhk seguneb mere soolasusega. Koht, kus ookeani tuuled kannavad troopiliste puuviljade lopsakad laineid. Koht, kuhu see kõik jõuab ideaalses harmoonias puhkama. Glenglassaugh’s toome kokku ja kasutame meid ümbritsevat, et luua erakordse ranniku iseloomuga ühelinnase viskisid. Meie viskides tunned maitsete lainetust, mida on kujundanud maa ja meri.

Meie naabruse sadamaküla Portsoy on inspireerinud selle rikkaliku turbase linnaseviski tuntavat mere hõngu. Küpsenud šerri-, burbooni- ja portveinivaatides, on Glenglassaugh Portsoy saavutanud aja jooksul täidlase sügavuse ja harmoonilise tasakaalu ranniku iseloomu ja turba suitsususega.

Värv: Sügav merevaik.

Aroom: Rikkalikud merelained, rikastatud troopiliste puuviljade, šerri tumeda sojakastme ning lagritsa ja merevetika nootidega.

Maitse: Täidlane, tumeda šokolaadi, kääritatud soja ja sütel röstitud mango nootidega, lisaks melassi ja pisut meresoola.

Serveerimine

Serveerida puhtalt, jääga või kokteilides.

TootjaGlenglassaugh Distillery
PäritoluŠotimaa, Highland
Alkoholisisaldus49,1%
Maht700 ml
EAN kood5060716144189

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.