Dalmore 12Y Old Sherry Cask

Dalmore 12Y Old Sherry Cask

Dalmore on tootnud erakordseid viskisid juba aastast 1839. Viskit valmistatakse Šoti mägismaal Highlandis. Viski valmistamisel kasutatakse puhast Morie järve vett ning kõrge kvaliteediga otra, mis kasvab viljakal Black Isle poolsaarel.

Dalmore Distillery sai alguse aastal 1839 ning oli pea sajandi Mackenzie klanni omanduses. Tõestust klanni mõjule omavad tooted tänaseni, kandes kuninglikku hirvesarvede embleemi. Perfektne destilleerimisvabriku asukoht sügaval Šoti mägismaal, Cromarty väina põhjakaldal, annab võimaluse kasutada naturaalseid loodusvarasid alates Morie järve veest, mida leidub vabrikut silmavatest mägedest, kuni kuldse odrani, mida on rikastanud Black Isle pinnas. Merepinnal asumine on vabriku jaoks kriitilise tähtsusega, sest ümbritsetuna soolase õhu poolt on merele suunatud laohoone asukoht ideaalne tingimus parimate viskide küpsemiseks.

Dalmore 12Y Old Sherry Cask

Vapustav ja elegantne linnaseviski, ääreni täis magusat puuvilja ja küpset vürtsi. Aroomis domineerib karamelliseeritud apelsin, ingver ja rosinad imepisikese meega. Maitses on tunda tumedat šokolaadi, purustatud mandleid ja kerget kaneeli. Lõpumaitses on tunda mango magusust ja magusaid küpsetusvürtse.

Serveerimine

Serveerida puhtalt, jääga või kokteilides.

TootjaDalmore Distillery
PäritoluŠotimaa, Highland
Alkoholisisaldus43%
Maht700 ml
EAN kood5013967016354

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.