Dalmore Port Wood Reserve

Dalmore Port Wood Reserve

Dalmore on tootnud erakordseid viskisid juba aastast 1839. Viskit valmistatakse Šoti mägismaal Highlandis. Viski valmistamisel kasutatakse puhast Morie järve vett ning kõrge kvaliteediga otra, mis kasvab viljakal Black Isle poolsaarel.

Dalmore Distillery sai alguse aastal 1839 ning oli pea sajandi Mackenzie klanni omanduses. Tõestust klanni mõjule omavad tooted tänaseni, kandes kuninglikku hirvesarvede embleemi. Perfektne destilleerimisvabriku asukoht sügaval Šoti mägismaal, Cromarty väina põhjakaldal, annab võimaluse kasutada naturaalseid loodusvarasid alates Morie järve veest, mida leidub vabrikut silmavatest mägedest, kuni kuldse odrani, mida on rikastanud Black Isle pinnas. Merepinnal asumine on vabriku jaoks kriitilise tähtsusega, sest ümbritsetuna soolase õhu poolt on merele suunatud laohoone asukoht ideaalne tingimus parimate viskide küpsemiseks.

Dalmore Port wood Reserve teeb eriliselt pehmeks esmane laagerdus Ameerika valge tamme ja burboonivaatides, seejärel küpsemine suurepärastes Tawny portveini vaatides. Dalmore Portwood Reserve aroomis on tunda magusaid punaseid marju, apelsini, kuivatatud luuvilju ja toffee pudingit. Maitses on naktariini, koorekaramelli, röstitud kastanit ja kohvi. Lõpunoodis on tunda rikkalikku ploomi ja rosinat, veriapelsini ja kirsikompotti.

Serveerimine

Tarbida puhtalt. Sobib digestiiviks, nautimiseks peale söögikorda, iseseisva joogina, kingituseks, sigari ja mõru šokolaadiga.

TootjaDALMORE DISTILLERY
PäritoluŠotimaa, Highland
Alkoholisisaldus46,5%
Maht700 ml
EAN kood5013967013445

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.