Woodford Reserve

Woodford Reserve

Woodford Reserve on inspireeritud põlvkondadepikkusest kogemusest ja valmistatud kindlat visiooni silmas pidades. Pärast 125-aastast viskivalmistamiskogemust võttis Brown-Forman vastu väljakutse luua uus Kentucky burboon, mis oleks teistest erinev ja ainulaadne. Kentuckys Woodfordi maakonnas asuva ajaloolise destilleerimiskoja taastamise abil nihutas Woodford Reserve piire, millised võiksid ja peaksid moodsad viskimargid olema.

Woodford Reserve viskis kasutatakse rauavaba ja paekivi abil filtreeritud allikavett, mis sisaldab rikkalikult ainulaadse kääritamisprotsessi jaoks olulisi mineraale. Kentucky kliima ja vesikond teevad sellest maailma parima koha burbooni valmistamiseks. Parimat burbooni saab parimast teraviljast. Woodford Reserve sisaldab 72% maisi, 18% rukist ja 10% odralinnaseid. Retseptile on iseloomulik suurem rukkisisaldus, mis lisab viskile vürtsika nüansi. Kääritamisprotsess kestab kuni seitse päeva, mis on üks viskitööstuse pikimaid. Aeglasem kääritamine annab Woodford Reserve’ile rikkaliku maitsebuketi. Šotimaalt imporditud vasest padadestillaatorid teevad oma tööd aeglaselt, andes visikile sügava, robustse maitse. Viski dünaamilise maitsebuketi kujundamiseks on kasutatud nii kolmekordset destilleerimist padadestillaatoris kui ka kahekordset destilleerimist kolonndestillaatoris. Woodfordi maakonna südames peitub üks Kentucky vanimaid auruga köetavaid destilleerimiskodasid. Destilleerimiskojad on loodud soodustama burbooni ja puidu segunemist. Kentucky Straight Bourbon Whiskey täiuslikult tasakaalustatud maitse koosneb rohkem kui 200 tuvastatavast maitsevarjundist – alates tugevast teravilja- ja puidumaitsest kuni magusate ja aromaatsete vürtsi-, puuvilja- ja lillenootideni.

VÄLIMUS: puhas, kirgas mesikollane merevaigutoon.

LÕHN: kuivatatud puuviljade rikkalik lõhn kergete piparmündi- ja apelsininootidega, mida katab kerge kakaokiht. Õrn vanilli ja aroomtubaka aroom.

MAITSE: rikkalik, veniv, täidlane ja pehme, rikkaliku tsitruse, kaneeli ja kakao kooslusega. Sisaldab külluslikult iirise-, karamelli-, šokolaadi- ja vürtsiseid noote.

JÄRELMAITSE: siidine, esialgu peaaegu kreemjas ning kestva, sooja ja meeldiva järelmaitsega.

TootjaJack Daniels Distillery
PäritoluUSA
Alkoholisisaldus43,2%
Maht700 ml
EAN kood5099873025871

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.