Grey Goose

Grey Goose

Grey Goose viina peetakse üldiselt maailma parima maitsega viinaks. Olles fenomenaalne Ameerika Ühendriikides, maailma suurimal viina turul, on Grey Goose üks paremini müüdavaid ja kiiremini kasvavaid super premium viina brände maailmas.

Grey Goose viina kvaliteedi jaoks on erilise võtmetähtsusega üks ekspert – Grey Goose mâitre de chai (veinikeldri meister) François Thibault. Härra Thibault’ kohustuseks mâitre de chai rollis on jälgida tähelepanelikult Grey Goose viina loomist igal etapil. Grey Goose viina loomine algab 100% esmaklassilisest prantsuse nisust, mis pärineb Prantsusmaa Beauce’i piirkonnast. Seejärel tagab viieastmeline destilleerimise protsess ühtlasema, pehmema ja rafineerituma maitsega viina tootmise. Siis segatakse härra Thibault’ valvsa pilgu all looduslikult läbi Champagne’ paekivi filtreeritud puhast allikavett alkoholiga kuni see saavutab täiusliku kanguse ja optimaalse maitse.

Grey Goose hajutab täielikult arusaama, et viin on maitsmisel anonüümne alkohoolne jook. Selle aroomi ümbritseb kerge vihje magususele, mis meenutab oivalist prantsuse mandlisaia ning selle maitses on tuntav puhta nisu suursugusus. See on lopsakas ja ühtlane, võine ja täidlane ning jätab suus sulades kauakestva ja meeldiva järelmaitse. Sellise erilise joogi jaoks ei sobi tavaline pudel ja Grey Goose on igas keskkonnas sobilikult väärikas. Pika mattklaasist pudeli pinnale on lõigatud hallhane siluett, läbi mille on näha hanesid lendamas üle Lõuna-Prantsusmaa Keskmassiivi mägede, kust on pärit Grey Goose viina loomiseks kasutatud puhas allikavesi. Raske pudel suletakse seejärel korgiga ja kaetakse fooliumiga.

Serveerimine

Jahutatult või kokteilides.

TootjaThe Bombay Spirits
PäritoluPrantsusmaa
Alkoholisisaldus40% vol
Maht700 ml
1000 ml
EAN kood700 ml 5010677850100
1000 ml 80480280017
Pakendatud700 ml pakendatud 6 kaupa
1000 ml pakendatud 6 kaupa
Vaata lisakswww.greygoose.com

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.