Grey Goose

Grey Goose

Grey Goose viina peetakse üldiselt maailma parima maitsega viinaks. Olles fenomenaalne Ameerika Ühendriikides, maailma suurimal viina turul, on Grey Goose üks paremini müüdavaid ja kiiremini kasvavaid super premium viina brände maailmas.

Grey Goose on premium klassi bränd, mis toodab erakordselt puhast ja esmaklassilist viina. Grey Goose viina valmistatakse Prantsuse talinisust ja looduslikust allikaveest, mis pärineb Prantsusmaalt Gensac-La-Pallue piirkonnast. Viin läbib viieastmelise destilleerimisprotsessi, mis tagab enneolematult pehme, puhta ja ümara maitse. Terve protsess Grey Goose viina valmistamisel on 100% jälgitav- alates saagi koristamisest, jahvatamisest kuni villimiseni – kõik sammud on läbi viidud Prantsusmaal.

Grey Goose hajutab täielikult arusaama, et viin on maitsmisel anonüümne alkohoolne jook. Selle aroomi ümbritseb kerge vihje magususele, mis meenutab oivalist prantsuse mandlisaia ning selle maitses on tuntav puhta nisu suursugusus. See on lopsakas ja ühtlane, võine ja täidlane ning jätab suus sulades kauakestva ja meeldiva järelmaitse. Sellise erilise joogi jaoks ei sobi tavaline pudel ja Grey Goose on igas keskkonnas sobilikult väärikas. Pika mattklaasist pudeli pinnale on lõigatud hallhane siluett, läbi mille on näha hanesid lendamas üle Lõuna-Prantsusmaa Keskmassiivi mägede, kust on pärit Grey Goose viina loomiseks kasutatud puhas allikavesi. Raske pudel suletakse seejärel korgiga ja kaetakse fooliumiga.

Serveerimine

Jahutatult või kokteilides.

TootjaThe Bombay Spirits
PäritoluPrantsusmaa
Alkoholisisaldus40% vol
Maht700 ml
1000 ml
EAN kood700 ml 5010677850100
1000 ml 80480280017
Pakendatud700 ml pakendatud 6 kaupa
1000 ml pakendatud 6 kaupa
Vaata lisakswww.greygoose.com

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.