Martini Extra Dry

Martini Extra Dry

Aromatiseeritud veini ehk vermuti ajalugu on vana üle 2000 aasta. Kuulus Antiikajastu arst Hippocrates leidis, et kui leotada teatud taimi Kreeta saarel valmistatud veinis, tekivad joogil mitmed ravitoimega omadused. Selle joogi kuulsus on levinud üle maade ning kestnud läbi aegade.
Martini traditsioon on alguse saanud rohkem kui 140 aastat tagasi  Loode-Itaaliast, maalilisest Piemonte mäestikust, mil härrad Michel, Re, Agnelli ja Baudino asutasid firma, mis hakkas tootma alkohoolseid jooke. Piemonte piirkonna eeldusteks olid läheduses paiknevad Alpid, mille eelmäestikus kasvab rikkalikult ravimtaimi ning sealsete kuivade valgete veinide maitse, mis sobib hästi ravimtaimedaga. Martini vermut, mida me tänapäeval teame ja tunneme, on alguse saanud aastal 1863. Martini on tänapäeval maailmas konkurentsitult enim joodav vermut.

Martini Extra Dry on vürtsikas, aromaatne, kerge. 1890-ndal aastal hakkasid Luigi Rossi pojad välja töötama uue Martini stiili retsepti. Samasugustel perfektsionistidel, nagu nende isagi, kulus ligi 10 aastat enne kui 1900. aastal, uue aastatuhande alguses ilmus Martini Extra Dry lõpuks avalikkusse ette. Martini Extra Dry kasutab kompleksset segu, et jagada paljude taimede võtmenootide hõrkust. Starbright, kahvatu kuld koos õrna parfüümiga, te võite tajuda vaarika ja sidruni aetistenoote võhumõõga taustal, puidu kerge puudutusega, mille viimistleb hästi tasakaalustatud värske happesus.

TootjaMartini & Rossi
PäritoluItaalia
Alkoholisisaldus18% vol
Maht1000 ml
EAN kood5010677935005
Pakendatudpakendatud 6 kaupa
Vaata lisakswww.martini.com

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.