Martini Rosato

Martini Rosato

Aromatiseeritud veini ehk vermuti ajalugu on vana üle 2000 aasta. Kuulus Antiikajastu arst Hippocrates leidis, et kui leotada teatud taimi Kreeta saarel valmistatud veinis, tekivad joogil mitmed ravitoimega omadused. Selle joogi kuulsus on levinud üle maade ning kestnud läbi aegade.
Martini traditsioon on alguse saanud rohkem kui 140 aastat tagasi Loode-Itaaliast, maalilisest Piemonte mäestikust, mil härrad Michel, Re, Agnelli ja Baudino asutasid firma, mis hakkas tootma alkohoolseid jooke. Piemonte piirkonna eeldusteks olid läheduses paiknevad Alpid, mille eelmäestikus kasvab rikkalikult ravimtaimi ning sealsete kuivade valgete veinide maitse, mis sobib hästi ravimtaimedaga. Martini vermut, mida me tänapäeval teame ja tunneme, on alguse saanud aastal 1863. Martini on tänapäeval maailmas konkurentsitult enim joodav vermut.

Rosato segab nelgi, kaneeli ja muskaatpähkli sügavad noodid vaarika ja sidruni kergemate aroomidega. Eriti tundlik leotusprotsess pehmetoonilise, lõhnastatud vürtsika stiili loomiseks Martini aperitiivide stiilide otsingud on kestnud kogu nende ajaloo vältel. Uue Martini loomine praegusel ajastul oli keeruline ülesanne, kuid meie oskustöölised pühendusid sellele väljakutsele ja leidsid uut inspiratsiooni Luigi Rossi päevikutest.

TootjaMartini & Rossi
PäritoluItaalia
Alkoholisisaldus15% vol
Maht1000 ml
EAN kood5010677945004
Pakendatudpakendatud 12 kaupa
Vaata lisakswww.martini.com

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.