Martini Rosso

Martini Rosso

Aromatiseeritud veini ehk vermuti ajalugu on vana üle 2000 aasta. Kuulus Antiikajastu arst Hippocrates leidis, et kui leotada teatud taimi Kreeta saarel valmistatud veinis, tekivad joogil mitmed ravitoimega omadused. Selle joogi kuulsus on levinud üle maade ning kestnud läbi aegade.
Martini traditsioon on alguse saanud rohkem kui 140 aastat tagasi Loode-Itaaliast, maalilisest Piemonte mäestikust, mil härrad Michel, Re, Agnelli ja Baudino asutasid firma, mis hakkas tootma alkohoolseid jooke. Piemonte piirkonna eeldusteks olid läheduses paiknevad Alpid, mille eelmäestikus kasvab rikkalikult ravimtaimi ning sealsete kuivade valgete veinide maitse, mis sobib hästi ravimtaimedaga. Martini vermut, mida me tänapäeval teame ja tunneme, on alguse saanud aastal 1863. Martini on tänapäeval maailmas konkurentsitult enim joodav vermut.

Martini Rosso on üheaegselt nii magus kui meeldivalt mõru vermut. Tal on intensiivne lõhn ning suursugune, tugev, kergelt vürtsikas maitse.

TootjaMartini & Rossi
PäritoluItaalia
Alkoholisisaldus15% vol
Maht750 ml
1000 ml
EAN kood750 ml 5010677914000
1000 ml 5010677915007
Vaata lisakswww.martini.com

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.