Martini Fiero

Martini Fiero

Aromatiseeritud veini ehk vermuti ajalugu on vana üle 2000 aasta. Kuulus Antiikajastu arst Hippocrates leidis, et kui leotada teatud taimi Kreeta saarel valmistatud veinis, tekivad joogil mitmed ravitoimega omadused. Selle joogi kuulsus on levinud üle maade ning kestnud läbi aegade.
Martini traditsioon on alguse saanud rohkem kui 140 aastat tagasi Loode-Itaaliast, maalilisest Piemonte mäestikust, mil härrad Michel, Re, Agnelli ja Baudino asutasid firma, mis hakkas tootma alkohoolseid jooke. Piemonte piirkonna eeldusteks olid läheduses paiknevad Alpid, mille eelmäestikus kasvab rikkalikult ravimtaimi ning sealsete kuivade valgete veinide maitse, mis sobib hästi ravimtaimedaga. Martini vermut, mida me tänapäeval teame ja tunneme, on alguse saanud aastal 1863. Martini on tänapäeval maailmas konkurentsitult enim joodav vermut.

Martini Fiero on uus toode Martini vermutite perekonnas. See uus kaasaegne vermut on valmistatud valgest veinist ja sisaldab punase apelsini mahla. Toote tulipunane värvus ja mahlakas maitse on saadud 100% looduslikest maitse- ja värvainetest. Lõhnas on tunda vermuti mõrksust ja apelsinikoort. Maitselt värske, tsitruseline ja mõrkjas. Järelmaitse on kuiv ja apelsinine.

Serveerimine

Martini Fiero on ideaalne just toonikuga tarbimiseks, 50% Martini Fiero’t ja 50% toonikut.  Martini Fiero&Tonic kokteili on perfektne, kuna see on madala alkoholisisaldusega, värskendav ja sarnane vahuveinile.

TootjaMartini & Rossi
PäritoluItaalia
Alkoholisisaldus14,9% vol
Maht750 ml
1L
EAN kood700 ml 8000570048022
1L 7630040402521
Vaata lisakswww.martini.com

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.