Kui võtad, võta vett vahele!

Liviko soovib, et alkoholi tarbitaks teadlikumalt, mõistlikumalt ja ohutumalt. Seepärast osaleme Alkoholitootjate ja Maaletoojate Liidu algatatud vastutustundliku alkoholitarbimise kampaanias „Kui võtad, võta vett vahele!“.

Liviko on Alkoholitootjate ja Maaletoojate Liidu algatatud kampaania koostööpartner, et edendada vastutustundlikku alkoholikultuuri ja tutvustada inimestele harjumust, mis aitab alkoholi liigtarbimist vähendada. Kampaania sai alguse 2017. aasta märtsis.

„Kui võtad, võta vett vahele!“ kutsub inimesi üles iga joodud alkoholiklaasi vahele jooma klaasi vett. Alkoholi vahele vee joomine on vajalik, sest:

  • alkoholi mõjul väljutab organism tavapärasest enam vett. Vee joomine aitab vältida vedelikupuudust;
  • vee joomine aeglustab alkoholi tarbimise tempot ning aitab vältida olukordi, kus inimesed ennast kiiresti purju joovad.

Vee joomine alkoholi vahele aitab tasakaalustada organismi vedelikuvajadust, vähendab tarbitava alkoholi hulka ning tagab seega parema enesetunde.
Kampaaniaperioodil serveeritakse paljudes toitlustusasutustes alkohoolse joogi kõrvale tasuta joogivett. Alkoholitootjad ja maaletoojad kasutavad aktiivse kampaania ajal kauplustes müüdavatel toodetel kaelarääkijaid, mis tuletavad alkoholitarbijale meelde vee joomise vajadust.

Aitäh, et aitad meil kujundada Eesti alkoholitarbimise kultuuri vastutustundlikumaks!

Kampaania kodulehekülg www.jootargalt.ee

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Logo Logo Logo Logo

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.