Jack Daniel’s Tennessee Fire

Jack Daniel’s Tennessee Fire

Maailmas enim müüdud viski Jack Daniel’s® pärineb Põhja-Ameerika vanimast registreeritud destilleerimisvabrikust, mis kannab nime Jack Daniel’s Distillery. Maailmas enim müüdud äratuntav viskimark sündis USA vanimas registreeritud viskivabrikus 1866.aastal. Selle üleilmse müügihiti valmistajaks oli Jack Daniel isiklikult. Iga viimane kui pudel seda mahedat Tennessee Whiskeyt destilleeritakse ja villitakse Jack Daniel’s viskivabrikus Lynchburgis Tennessee’s.  Jack Daniel’s Tennessee Whiskey valmistamiseks kasutatakse vaid parimat maisi, rukkist ja odralinnaseid. Hoolikalt valitud teraviljad segatakse viskivabriku territooriumil voolavast Cave Springi allikast ammutatud rauavaba veega. Seejärel filtreeritakse Jack Daniel’s Tennessee Whiskey tilgahaaval läbi kolme meetri paksuse suhkruvahtra söe kihi, mille käigus maitse maheneb ja see omandab kvaliteetsele Jack Daniel’si viskile omase sametmagusa meki. Lõpetuseks pannakse viski laagerduma valgest tammest vaatidesse, mis käsitööna kohapeal valmistatakse.

SOOJENDAV KANEEL, ERAKORDSELT PEHME

Aegajalt on tule ja viski segamine hea mõte. Meie Jack Daniel’s Tennessee Fire on segatud kaneeliliköör ja kordumatu iseloomuga Jack Daniel’s Teneessee Whiskey, traditsiooniliseks, samas üllatavalt pehmeks tulemuseks.

TootjaJack Daniels Distillery
PäritoluAmeerika Ühendriigid
Alkoholisisaldus35%
Maht700 ml
EAN kood5099873006504

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.