Jura 10YO Single Malt

Jura 10YO Single Malt

Jura 10 YO Single Malt viski on laagerdunud 10 aastat ameerika valgest tammest burbooni vaatides ja viimistletud Oloroso šerri vaatides.

Jura saar asub Šotimaa läänerannikul Islay saare vahel. Sellel saarel on vaid üks tee, üks pubi, üks pood, üks kogukond ja üks viskikoda. Saare põliselanikke kutsutakse „Diurachs“, mis on nende keldi keelne nimetus. Saare nimetus pärineb keldi keelest Diùra, mis omakorda arvatakse tulenevat viikingitelt – vana norra keelest, tähendades hirve – „hirvesaar“ Jura Distillery asutati 1810. aastal, taastati 1963 aastal ning seal toodetakse tänaseni saare legendidest kantud Single Malt ühelinnaseviskisid. Jura viskikoja omanikuks on 1844 aastal Glasgows asutatud tuntud viskitootja Whyte & Mackay. Jura 10YO Single Malt viski on Viski on värvilt merevaigukollane. Aroom on delikaatne, kerge turbasuitsuse alatooniga ning lisaks tunda pähkleid, kuivatatud aprikoose, karamelli ja veidi münti. Maitse on kuiv, kreemjalt puuviljane-karamelline lisaks veidi magusaid vürtse, vaniljet ja kaneeli.

Serveerimine

Serveerida puhtalt, jääga või kokteilides.

TootjaJura Distillery
PäritoluŠotimaa, Highland
Alkoholisisaldus40%
Maht700 ml
EAN kood5013967012486

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.