Crafter’s London Dry džinni pärjati jätkusuutlikkuse initsiatiivi kuldmärgiga 26.10.2020

Ülemaailmsel reisikaubanduse konkursil „Frontier Awards 2020“ pärjati Crafter’s London Dry džinn CSR-i ehk jätkusuutlikkuse initsiatiivi kuldmärgiga, mis tänavu esmakordselt välja anti.

 London Dry tüüpi klassikalist kuiva käsitöödžinni iseloomustab elegants ja värskus. Retsept nr 23 on valminud pika ja aeganõudva töö tulemusena – joogiarhitekt destilleeris 40 taime enne kui jõuti äratundmisele, et õige maitse on leitud.

Crafter’s London Dry džinni iseloomu on kujundanud käsitsi korjatud mailaseürt, mis moodustab koos kadakamarjade ning fenkoliseemnetega särtsaka ja lillelise maitsebuketi. Mailaseürt on alati eestimaine ning seda saab korjata vaid metsikust loodusest.

Crafter’s London Dry džinni looja Liviko kasutab maailmas uuendusliku tootmislahendusena destillatsioonis töödeldud kadakamarju zero waste ehk jäägivaba tootmise põhimõttel täiesti uudsete Re-crafted Crafter’s Junibeeri jookide valmistamiseks.

Konkurssi korraldavad duty free sektorile pühendunud rahvusvahelised meediakanalid DFNI Magazine ja Frontier Magazine.

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Logo Logo Logo Logo

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.