Vana Tallinn galaga avati Rahvusooper Estonia 112. hooaeg 01.09.2017

Vana Tallinn galal võlusid publikut Eesti ja rahvusvahelise ooperimaailma säravaimad tähed. Publik võttis soojalt vastu külalisesinejad Itaaliast, sopran Francesca Sorteni ja tenor Luc Roberti ning bass Oleg Budaratski Venemaalt. Klassikalise muusika nautijaid rõõmustasid vaatemängulise esinemisega meie oma ooperitähed sopran Heli Veskus, metsosopran Helen Lokuta ja bariton Jassi Zahharov.

Galal astusid üles ka Rahvusooper Estonia koor ja orkester dirigent Vello Pähni juhatamisel. Kõlas muusika maailma suurkujude, nagu Verdi, Puccini, Tšaikovski, Bizet’ ja Straussi ooperitest. Vana Tallinn galast on kujunenud ooperisõprade seas oodatud muusikasündmus, mida korraldab Rahvusooper Estonia koos oma suurtoetaja Livikoga juba viiendat aastat. Vana Tallinn galast said reedel osa ka Lõuna-Eesti muusikasõbrad kui maailmatasemel ooperiklassikat esitati Vanemuise laval.

Lisaks Rahvusooper Estonia toetamisele panustab AS Liviko eesti kultuuri edendamisse, toetades nii Eesti Kunstimuuseumi, Eesti Kirjanike Liidu romaanivõistlust kui ka mitmeid teisi kultuurisünd

Galerii: https://www.dropbox.com/sh/5a3npues3ftatxw/AACp0QSLcPJwjZq19gawFpCza?dl=0
Fotode autor: Rünno Lahesoomusi

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Logo Logo Logo Logo

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.