Liviko toob turule admiral Bellingshausenile pühendatud viina 13.06.2019

AS Liviko toob turule Antarktise esmaavastajatele pühendatud Admiral von Bellingshausen Vodka, mis on loodud jäämandri avastusretke 200. aastapäeva puhul.

 „Admiral von Bellingshausen ja Antarktise avastuslugu inspireerivad veel tänapäevalgi oma erakordse looga. Liviko meistrite loodud viin on kummardus Eestist pärit admiral von Bellingshausenile ja tema elutööle, tähistamaks Antarktika avastamise 200. aastapäeva. Bellingshausen Vodka kannab uhkusega Liviko 120 aasta pikkust viinatootmise kogemust ning põlvest põlve ja meistrilt meistrile edasi antud teadmisi ja oskusi,“ ütles AS Liviko juhataja Janek Kalvi.

Eestis sündinud maadeavastajale ja meremehele admiral von Bellingshausenile pühendatud viin valmib Liviko meistrite väljatöötatud retsepti järgi kolmekordse kaskaadfiltreerimise teel. Esmalt kasutatakse aktiivsöe filtrit viinale erilise puhtuse andmiseks. Seejärel filtreeritakse nii viina valmistamiseks kasutatav vesi kui ka piiritus läbi 29 hõbeelemendist koosneva hõbefiltrite süsteemi. Lõppviimistluse ja briljantse sära annab Bellingshausen Vodkale poleerimisfilter.

„Kolmekordne filtreerimine on aeganõudvam ja pikendab tootmisprotsessi, kuid annab Bellingshausen Vodkale puhta ja pehme maitse,“ lisas AS Liviko juhataja Janek Kalvi.

Liviko toetab Thetis Ekspeditsioonide ja Eesti Meremuuseumi retke Antarktikasse.

 

 

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Logo Logo Logo Logo

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.