Vana Tallinn Winter Spice valiti Eesti Parimaks Toiduaineks 2013.a. alkoholi kategoorias 02.05.2013

AS Liviko täiendas sügisel legendaarse Vana Tallinna perekonda uue likööri Vana Tallinn Winter Spice’iga, mis on suurim Vana Tallinna maitsearendus pärast koorelikööride loomist.

Klassikalise Vana Tallinna likööri maitset täiendavad Vana Tallinn Winter Spice’is erinevad vürtsid, näiteks kaneel, kardemon, aniis ja muskaat. Lisaks vürtsidele eristub maitses rumm ja pikas pikantses järelmaitses korduvad taas kardemon, ingver ja veidi ka vaniljet.

„Vana Tallinn Winter Spice’i Eesti Parimaks Toiduaineks valimine alkoholi kategoorias on väga hea tõestus, et Liviko liköörimeistritel on taas õnnestunud luua midagi silmapaistvat. Täname Eesti Toiduainetööstuse Liitu ja konkursi žüriid selle tunnustuse eest!“ ütles AS Liviko juhataja Janek Kalvi.

Vana Tallinn Winter Spice’i maitsenüansid tulevad kõige paremini esile juues seda viskiklaasist jää ja paari apelsiniviiluga.
35% vol kangusega Vana Tallinn Winter Spice on villitud tuttavasse tornikujulisse Vana Tallinna 500 ml klaaspudelisse.

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Logo Logo Logo Logo

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.