Vana Tallinn Cream koorelikööride sarjas on uus liige 10.04.2014

Vana Tallinn Cream koorelikööride sarja on lisandunud uutmoodi koorekiköör – Vana Tallinn Ice Cream.

Vana Tallinn Ice Cream on stiilne kooreliköör, mille maitses kohtuvad legendaarne Vana Tallinn, värske koor ning vallatu jäätis. Tulemuseks Vana Tallinna tooteperekonna lõbusalt vallatu, värskendavalt siidine ja jäiselt vanilline tegelane. Õige, jäätiseliköör limpsimiseks!

Vana Tallinn Ice Cream etikett on saanud inspiratsiooni euroopalikust kohvikukultuurist. See on lugu sõprade kohtumisest, inspireerivatest emotsioonidest ja maitsvatest mõtetest. Pudeliks ikka seesama legendaarne kummardus Tallinna silueti ajaloolistele tornidele.

Vana Tallinna vürtsikas, rummine tsitrus põimub ideaalselt siidisesse ansamblisse maheda koore ja vanilliga! VanaTallinn Ice Creamis on kõik suurepärases tasakaalusmaitses on tunda magusat koort ning aroomis rummi ja vürtside nüansse.

Vana Tallinn Ice Cream on parim jahutatult limpsimiseks, serveerituna ohtra jääga. Sobib ka kokteilidesse ning kohvi kõrvale, samuti erinevate dessertide maitsestamiseks.

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Logo Logo Logo Logo

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.