Viru Valge tunnistati Eesti Parimaks Toiduaineks 2010 alkoholi kategoorias 27.04.2010

Eesti tuntuim kvaliteetviin Viru Valge tunnistati täna Eesti Parimaks toiduaineks alkoholi kategoorias. Uuenenud Viru Valgele oli see juba kolmas konkursivõit, varem on Viru Valge saanud kaks disainivõitu.

“Nii sisult kui ka vormilt uuenenud Viru Valge on meie rõõmuks võitnud juba parima pakendi auhinna originaalpudeli ja etiketi õnnestunud kujunduse eest nii Kuldmuna konkursil kui ka ADCE disainikonkursil. Eesti Parima Toiduaine konkursi kõrgeim tunnustus uuendatud Viru Valgele muudab rõõmu ja rahulolu meie vapibrändi uuendamisest täiuslikuks,” ütles AS Liviko juhatuse esimees Janek Kalvi.

AS Liviko uuendas ja täiustas 2009. aasta sügisel oma esindusviina Viru Valge valmistamise tehnoloogiat, saavutades tänu innovatiivsele söefiltreerimisele pehmema ja neutraalsema maitse ning aroomiga Viru Valge.

AS Liviko tellimusel disainis reklaamiagentuur Vatson Wunderman Viru Valgele esmakordselt originaalse reljeefse pudeli ja uuendas etiketti.

Uus disain ja sisu on tänaseks juba jõuliselt hoogu lisanud Viru Valge kui Eesti rahvusliku margitoote ekspordile.

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Logo Logo Logo Logo

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.