Liviko laiendab Vana Tallinna tooteperekonda uute maitsetega 28.09.2006

Liviko alustas apelsinimaitselise Vana Tallinn Orange Cream ja shokolaadimaitselise Vana Tallinn Chocolate Cream likööri müüki.

Liviko müügidirektori Ragnar Kitse sõnul on Vana Tallinn nii väärikas ja pika ajalooga kaubamärk, mille puhul iga uue toote loomine tuleb ette valmistada väga põhjalikult. „Kuna mõned aastad tagasi turule toodud Vana Tallinn Cream sari on end õigustanud ja lojaalse tarbija leidnud, siis otsustasime Cream sarja toodetega edasi minna,” ütles Kits.

Vana Tallinn Chocolate Cream on Vana Tallinna kvaliteetliköör, millele lisavad värskust pehme koor ja šokolaad. Liviko soovitab uut toodet maitsta kas puhtalt, jääga või mõrkja kohvi kõrvale.
Vana Tallinn Orange Cream mahedalt sametine koor ja eksootiline apelsin lisavad Vana Tallinna kvaliteetlikööri klassikalisele maitsele uudsust ja värskust.
Mõlema toote kangus on 16% vol, pudeli maht 500 ml.

Vana Tallinna Koorelikööris on traditsioonilisele Vana Tallinnale omane rummi ja tsitruseliste ainulaadne maitse ühendatud koorele omase värskusega.

Liviko on pikkade traditsioonidega rahvuslik alkoholitootja. Viinatootmise traditsioonid ulatuvad aastasse 1898. Ettevõttele kuuluvad rahvusvaheliselt tuntud ja Eestis müüdavamad kange alkoholi kaubamärgid Viru Valge ja Vana Tallinn.

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Logo Logo Logo Logo

PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Palun tutvu meie privaatsustingimustega.